Grupowe kursy ogólnojęzykowe

Dołączając do ogólnojęzykowego kursu grupowego będziesz powiększać swoje umiejętności komunikacji, pisania i czytania w komfortowych grupach do 5 osób.

Już od pierwszej lekcji będziesz uczyć się często używanych wyrazów. Zamiast podziału na tematy, np. pokój, praca, zdrowie, itp. będziesz poznawać wyrazy w kolejności od najbardziej popularnych i przydatnych. Dzięki temu wcześniej osiągniesz poziom komunikatywności i nauka będzie bardziej naturalna.

Co więcej, dzięki małej grupie będziesz się uczyć szybciej. Na tempo będzie mieć też wpływ sama metoda, która generalnie przynosi szybsze efekty i jest bardziej naturalna niż tradycyjne metody nauczania.

Uczymy metodą bezpośrednią dostosowaną do potrzeb Klientów
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli
Gwarantujemy szybkie efekty w krótkim czasie

Aktualności English Spot

Recent Posts / View All Posts

Super promocja dla nowych grup

| Uncategorized | No Comments

Jeżeli macie Państwo znajomych, członków rodziny bądź kolegów/koleżanki z pracy, na podobnym poziomie językowym, stwórzcie swoją własną grupę (potrzeba minimum 3 osoby). Otrzymacie Państwo od nas wówczas rabat 20% na…

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

| Uncategorized | No Comments

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie, pomimo pracy szkoły przez cały rok oraz braku podziału na semestry, symbolicznie ogłaszamy początek nowego roku szkolnego! Grupom oraz Uczniom indywidualnym nie robiącym przerwy wakacyjnej gratulujemy…