Kursy dla firm

Jeśli ważne jest dla Ciebie aby Twoi pracownicy szybko nauczyli się mówić po angielsku to nie ma lepszego wyboru niż metody konwersacyjna.

Efekty widoczne z lekcji na lekcję dadzą Ci poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Twoi pracownicy szybciej dojdą do poziomu komunikatywnego a tym samym szybciej zwrócą się Twoje wydatki na ich edukację.

Dla samych uczniów metoda konwersacyjna też ma wiele plusów. Z doświadczenia wiemy, że pracownicy często nie przychodzą na zajęcia, co sprawia, że pracodawcy wymagają od nich, np. podpisywania listy obecności. Tutaj nie ma tego problemu.

Naturalne podejście do nauki sprawi, że nie będzie ona dla nich udręką a przyjemnością. Przełoży się to na większą ich obecność na zajęciach i tym samym równe zwiększanie umiejętności językowych każdego z uczestników kursu.

Uczymy metodą bezpośrednią dostosowaną do potrzeb Klientów
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli
Gwarantujemy szybkie efekty w krótkim czasie

Aktualności English Spot

Recent Posts / View All Posts

Super promocja dla nowych grup

| Uncategorized | No Comments

Jeżeli macie Państwo znajomych, członków rodziny bądź kolegów/koleżanki z pracy, na podobnym poziomie językowym, stwórzcie swoją własną grupę (potrzeba minimum 3 osoby). Otrzymacie Państwo od nas wówczas rabat 20% na…

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

| Uncategorized | No Comments

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie, pomimo pracy szkoły przez cały rok oraz braku podziału na semestry, symbolicznie ogłaszamy początek nowego roku szkolnego! Grupom oraz Uczniom indywidualnym nie robiącym przerwy wakacyjnej gratulujemy…