Kursy 50+ przy kawie i ciastku

Oferta przygotowana specjalnie dla klientów po 50-tym roku życia.

Czy czujesz, że stoisz w miejscu? Może i jesteś zadowolony z tego, co masz, ale chciałbyś więcej? Chcesz zmienić pracę, ale wymagana jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego, a Ty myślisz, że w tym wieku już niczego się nie można nauczyć? Nic bardziej mylnego! A może chcesz po prostu zaskoczyć znajomych i rodzinę znajomością angielskiego? Jeśli odpowiedź przynajmniej na jedno z powyższych pytań jest twierdząca, to to jest właśnie oferta dla Ciebie!

Naszym sekretem jest indywidualne podejście do każdego ze Słuchaczy oraz odpowiednie tempo prowadzenia zajęć. U nas nie będziesz uczyć się reguł gramatycznych, nie będziesz musiał siedzieć w domu i uczyć się na pamięć – naszym celem jest pokazanie, że nauka angielskiego może być przyjemna w każdym wieku, a niektórzy mówią, że życie zaczyna się dopiero po 50, więc pokaż nam to!

Serdecznie zapraszamy osoby powyżej 50 roku życia, które mają zapał i chęć – może i boją się mówić – ale od tego jesteśmy my, aby pokazać Wam jakie to łatwe.

Może masz znajome koleżanki i kolegów, którzy chcieliby spędzić wolny czas miło i efektywnie? Weź ich ze sobą i przyjdź do nas na zajęcia. Gwarantujemy bezstresową naukę w miłym towarzystwie przy kawie i ciastku.

Uczymy metodą bezpośrednią dostosowaną do potrzeb Klientów
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli
Gwarantujemy szybkie efekty w krótkim czasie

Aktualności English Spot

Recent Posts / View All Posts

Super promocja dla nowych grup

| Uncategorized | No Comments

Jeżeli macie Państwo znajomych, członków rodziny bądź kolegów/koleżanki z pracy, na podobnym poziomie językowym, stwórzcie swoją własną grupę (potrzeba minimum 3 osoby). Otrzymacie Państwo od nas wówczas rabat 20% na…

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

| Uncategorized | No Comments

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie, pomimo pracy szkoły przez cały rok oraz braku podziału na semestry, symbolicznie ogłaszamy początek nowego roku szkolnego! Grupom oraz Uczniom indywidualnym nie robiącym przerwy wakacyjnej gratulujemy…