Lektorzy

Przychodząc do naszej szkoły poznasz nie tylko ciekawe osoby w grupie.
Spotkasz też naszych przyjaznych i doświadczonych lektorów, którzy pokierują Twoim rozwojem językowym w bezstresowy i naturalny sposób.

Marta Grocholska
Właściciel szkoły

Magister Wydziału Anglistyki UAM (specjalizacja językoznawcza z zakresu neurolingwistyki i pragmatyki eksperymentalnej)

Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt i właścicielką rozbójnicy Kiwi. Organizuję dom tymczasowy dla psów w potrzebie. Moją największą pasją są podróże, zarówno te dalekie na inne kontynenty, jak i te bliższe, po okolicy. Gdy natomiast mam wolną chwilę i obolałe od zwiedzania czy jazdy na rowerze nogi, to chętnie sięgam po polską fantastykę.

Ania Isajewicz

Magister etnolingwistyki UAM z językiem specjalizacyjnym angielskim i rosyjskim.

Do English Spot trafiłam w 2011 roku jako świeżo upieczona absolwentka etnolingwistyki. W wolnych chwilach lubię pograć na gitarze lub posłuchać muzykantów lepszych od siebie. Uwielbiam wycieczki, zwłaszcza w nadmorskie rejony, i leniwe spacery na poznański Stary Rynek wczesną wiosną.

Manuela Marsal Cabitango

Licencjat językoznawstwa i nauki o informacji, przyszły magister filologii arabskiej.

Płynie we mnie polska i angolska krew. A w tej krwi, oprócz języków obcych, taniec. Jestem instruktorką kuduro i afro-house pochodzących z Angoli, należę do rewii tanecznej „Mulemba!” z Warszawy. Kiedy nie mówię po angielsku i nie tańczę, uprawiam sport – najchętniej crossfit! – lub czytam dobrą książkę.

Agnieszka Bajkowska

Magister Wydziału Anglistyki UAM.

Już jako dziecko polubiłam język angielski, co spowodowało, że jako nastolatka zdecydowałam się studiować filologię angielską. W nauczaniu najbardziej cieszy mnie możliwość spotykania wielu ludzi o różnych charakterach i osobowościach. Poza językiem angielskim lubię m. in. dobre filmy, podróże samolotem, gry planszowe, sorbety owocowe, przejażdżki rowerowe i wiosenne zachody słońca.

Tanya Korniichuk

Master of Arts in Pedagogy. Teacher of English and foreign literature. Zhytomyr State University.

I fell in love with English when I was a kid. I often go to movies, watch TV, browse the Internet, enjoy my hobbies, read books and I love it because it is a part of my life, simple as that! It gives me the sense of achievement that comes along with an ever improving fluency of the language and I am more than happy to share this feeling with others.

r-001

Renata Belowska

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (specjalizacja: nauczanie języka angielskiego).

Prywatnie jestem mamą trzech wspaniałych dziewcząt. Poza rodziną i pracą próbuję również okiełznać inne języki obce (włoski i francuski). Bardzo lubię podróże, zwłaszcza w okolice Morza Śródziemnego. Relaksują mnie spacery po lesie, dobre filmy, książki (zwłaszcza Juliana Barnes’a), muzyka jazzowa i głos Loreeny Mckennitt.

Steve Hands

I was born in Liverpool U.K. In the 90s I worked on cruise ships where I started my English teaching career (informally), teaching fellow crewmembers,mostly Spanish speakers from such places as Honduras,Guatemala,Costa Rica etc. I came to Poland in 1998 and have been teaching here since then. Likes: cycling,hiking,cross country skiing.

5 minut
do centrum

4x szybciej
nauka 4x szybciej

kadra
doświadczonych lektorów

parking
poza strefą
płatnego parkowania