Lektorzy

Przychodząc do naszej szkoły poznasz nie tylko ciekawe osoby w grupie.
Spotkasz też naszych przyjaznych i doświadczonych lektorów, którzy pokierują Twoim rozwojem językowym w bezstresowy i naturalny sposób.

_MG_0465

Maciej Waraczewski
Właściciel szkoły

magister filologii rosyjsko-angielskiej UAM, doktorant Instytutu Filologii Rosyjskiej

Jestem niepoprawnym pasjonatem języków obcych. Ukończyłem studia na kierunku filologia rosyjsko-angielska, aktualnie jestem doktorantem w Instytucie Filologii Rosyjskiej. Języka angielskiego uczę się od dziecka, rosyjski poznałem w liceum. Spędziłem jeden semestr na wymianie w Irkucku, na Syberii, i była to największa przygoda w moim życiu. W czasie studiów miałem też okazję być dwukrotnie na wymianie w Hiszpanii, gdzie nauczyłem się języka hiszpańskiego. Poza tym uczę się francuskiego oraz ukraińskiego i mam nadzieję wkrótce płynnie mówić w każdym z nich.

Połączenie podróży i nauki języków obcych to to, co lubię najbardziej. Dzięki licznym doświadczeniom wiem, w jak różnorodny sposób można poznawać kolejne języki i tą wiedzą staram się dzielić z innymi. Jestem przekonany, że żadna nauka nie jest tak przyjemna, jak nauka języka, a prowadzenie szkoły językowej to spełnienie jednego z moich największych marzeń!

_MG_1989

Alicja Wuczyńska

Bachelor in Russian and English Philology, Master in English Philology

I studied Russian and English Philology at Adam Mickiewicz University. Linguistics is my passion, especially business language and American phonetic system – one of my greatest dreams is to visit all 50 states to listen to the diversity of accents and pronunciation habits. Apart from that my hobbies include craft, animal care, psychology, literature and homemaking. I also truly love Poznań and I am very happy to be able to teach in this school!

_MG_1891

Manuela Marsal Cabitango

licencjat językoznawstwa i nauki o informacji, magister filologii arabskiej UAM

Płynie we mnie polska i angolska krew. A w tej krwi, oprócz języków obcych, taniec. Jestem instruktorką kuduro i afro-house pochodzących z Angoli, należę do rewii tanecznej „Mulemba!” z Warszawy. Kiedy nie mówię po angielsku i nie tańczę, uprawiam sport – najchętniej crossfit! – lub czytam dobrą książkę.

20190910_192002

Aleksandra Rybicka

magister filologii angielsko-rosyjskiej UAM

Angielskiego uczę się od szkoły podstawowej i już jako nastolatka dawałam korepetycje. Od zawsze sprawiało mi to ogromną przyjemność. Mam dużo entuzjazmu do języków (znam też rosyjski i niemiecki) i potrafię nimi zarażać, uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego też wybrałam pracę nauczyciela. Moją największą pasją są podróże, udało mi się pomieszkać w różnych krajach, m.in. w Szwajcarii, Rosji, Tadżykistanie i Kolumbii. Chciałabym pokazać moim kursantom, że dzięki znajomości języków świat staje przed nimi otworem!

20190910_192038

Tanya Korniichuk

Master in English Philology

I fell in love with English when I was a kid. I often go to movies, watch TV, browse the Internet, enjoy my hobbies, read books and I love it because it is a part of my life, simple as that! It gives me the sense of achievement that comes along with an ever improving fluency of the language and I am more than happy to share this feeling with others.

20190910_192224

Renata Belowska

magister filologii angielskiej UAM

Prywatnie jestem mamą trzech wspaniałych dziewcząt. Poza rodziną i pracą próbuję również okiełznać inne języki obce (włoski i francuski). Bardzo lubię podróże, zwłaszcza w okolice Morza Śródziemnego. Relaksują mnie spacery po lesie, dobre filmy, książki (zwłaszcza Juliana Barnes’a), muzyka jazzowa i głos Loreeny Mckennitt.

20200227_1856499

Weronika Stelmaszyk

magister prawa, licencjat filologii włoskiej UAM

Swoją przygodę z językami obcymi rozpoczęłam w dzieciństwie. Odkąd pamiętam fascynowało mnie, jak wiele istnieje sposobów komunikacji i w dziecięcych marzeniach snułam wizję uniwersalnego języka, który pozwoliłby na porozumienie niezależnie od granic państwowych czy narodowości. Tym językiem okazał się angielski, który pokochałam jako narzędzie otwierające okno na świat i nowych ludzi. Dzięki znajomości języka doświadczyłam wielu przygód (wymiany międzynarodowe, podróże) i poznałam wspaniałych przyjaciół z różnych zakątków globu. Podążając za słowami Ludwiga Wittgensteina: „Granice mojego języka są granicami mojego świata”, pragnę rozszerzać granice świata moich Kursantów.