Kursy ogólnojęzykowe: indywidualny tryb nauki

Jeśli nie masz możliwości uczęszczać w stałych godzinach na zajęcia w grupach to indywidualny tok nauki jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Możesz na zajęcia przychodzić sam lub z jeszcze jedną osobą.

Wtedy sami będziecie sobie dobierać dogodne godziny zajęć przez co nie opuścisz ani jednego spotkania. Jeśli konieczna będzie zmiana terminu lekcji to wystarczy, że poinformujesz nas na 6 godzin przed spotkaniem a my przeniesiemy je na inny dogodny termin.

Dodatkowym plusem jest to, że dzięki mniejszej ilości osób każdy z uczestników kursu będzie dłużej rozmawiać z lektorem, a to z kolei przełoży się na szybsze tempo nauki.

Już od pierwszej lekcji będziesz uczyć się często używanych wyrazów. Zamiast podziału na tematy, np. pokój, praca, zdrowie, itp. będziesz poznawać wyrazy w kolejności od najbardziej popularnych i przydatnych do bardziej skomplikowanych sformułowań.

Dzięki takiemu podejściu osiągniesz poziom komunikatywności w szybszy, bezstresowy oraz bardziej naturalny sposób.

Uczymy metodą bezpośrednią dostosowaną do potrzeb Klientów
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli
Gwarantujemy szybkie efekty w krótkim czasie

Aktualności English Spot

Recent Posts / View All Posts

Super promocja dla nowych grup

| Uncategorized | No Comments

Jeżeli macie Państwo znajomych, członków rodziny bądź kolegów/koleżanki z pracy, na podobnym poziomie językowym, stwórzcie swoją własną grupę (potrzeba minimum 3 osoby). Otrzymacie Państwo od nas wówczas rabat 20% na…

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

| Uncategorized | No Comments

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie, pomimo pracy szkoły przez cały rok oraz braku podziału na semestry, symbolicznie ogłaszamy początek nowego roku szkolnego! Grupom oraz Uczniom indywidualnym nie robiącym przerwy wakacyjnej gratulujemy…